Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hymer Tramp TR 676 GT on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on suunniteltu neljälle hengelle ja sitä voi ajaa B-kortilla. Takana sijaitsevat erillisvuoteet ja auton levyinen kylpyhuone tekevät matkustamisesta miellyttävää. Trumatic-ilmakiertolämmitys ja lämminvesivaraaja takaavat mukavuuden viileinäkin iltoina. Ohjaamoilmastointi pitää sisätilat viileinä kesähelteillä. Aurinkopaneeli ja peruutuskamera lisäävät käytännöllisyyttä. Jos tämä Tramp TR 676 GT -mallin Hymer voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | AHI-564 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2025 |
| Ajomäärä | 179000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Tramp TR 676 GT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 179 tkm
- Suomi- auto
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 04/2023
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Erillisvuoteet takana
- Trumatic- ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Auton levyinen takakylppäri
- Kasetti WC
- Erillinen suihkukaappi kuivaustangolla
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin- ja rajoitin
- Radio / CD / AUX / USB- soitin
- Ohjaamon kasettiverhot
- Sähkösäätöiset sivulasit- ja peilit
- Peruutuskamera
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- TV- antenni
- Sähkörappu
- kWh- mittari
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Kesärenkaat 16" teräsvanteilla
- Vararengas
- Pituus: 721 cm
- Leveys: 227 cm
- Omamassa: 2945 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Ilmakiertolämmitys
- Erillisvuoteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.9.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2006 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2460 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2945 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy